Atraskite pilnesnių,
storesnių ir sveikesnių plaukų paslaptį.

Pamenate tą nemalonų jausmą, kai pastebėjote, kad plaukai retėja?

Dar nėra per velu...

Užsakykite

z HairNovum!

Užsakykite z

HairNovum!

 • PAGERINKITE PAŽEISTUS PLAUKUS
 • SUMAŽINKITE PLAUKŲ SLINKIMĄ
 • SUSTIPRINKITE IR PASTORINKITE
 • PABUSKITE NAUJUS PLAUKUS AUGTI

jak widać na:

Ar nerimaujate dėl plaukų slinkimo?

Ar pradėjote matyti daugiau plaukų ant pagalvės ar šiek tiek mažiau plaukų viršugalvyje? Kol kas tai gali jums per daug nerimauti, tačiau turėtumėte žinoti, kad androgenetinė alopecija ar paveldima alopecija nestovi vietoje. Ir jei jūs to nepadarysite, laikui bėgant prarasite vis daugiau plaukų.

"Vienas baisiausių faktų apie nuplikimą yra tas, kad tik praradęs 50% plaukų, vyras pradeda pastebėti plonėjančią šukuoseną."

Dr. A Nadrauskas

Nuplikimo ekspertas

HairNovum faktai

 • 95%

  GENINIS NUPLIKIMAS YRA ATSAKINGAS 95% VISŲ ATVEJŲ
 • 35%

  35% VYRŲ TIKI, KAD YRA VEIKSMINGAS METODAS
 • 50%

  50% VYRŲ TIKI, KAD YRA VEIKSMINGAS METODAS
 • 85%

  HairNovum SUGRĄŽINA PLAUKUS PAS 85% VYRUS
2 mėnesių klinikinio tyrimo metu, kai du kartus per parą buvo vartojamas HairNovum ir Placebas

Prieš

Po

„Niekada nebūsite per jaunas, kad galėtume patirti nuplikimą ... taip kaip aš. Išbandžiau viską - nuo dietos keitimo iki praėjusio mėnesio rinkos hito. Niekas neveikė, kol nesikreipiau pas dermatologą ir sužinojau, kad man trūksta Biotino.

Išbandžiau keletą papildų, bet kai atradau HairNovum, kuriame yra procapilas, mano gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę. Liekančio lizdo nebeliko, o vos per mėnesį pamačiau storesnius, sveikesnius plaukus. Jei esate panašus į mane ir ieškote patikrintų rezultatų, HairNovum yra skirtas jums “.

- Darius., 31 m

HairNovum srities mokslas

Tai ne magija. Paslaptis yra gamtos galia, kurią panaudoja mokslas.
 • Procapilas

  Tai padeda atnaujinti plaukus, padidindamas medžiagų apykaitą ir folikulų struktūrą. Tai stiprina ir atjaunina plaukų folikulus, kad būtų išvengta vyrų nuplikimo. Biotinil-GHK, apigenino ir oleanolio rūgšties derinys.

 • Keratinas

  Natūralūs baltymai, palaikantys natūralią plaukų struktūrą ir viršutinį žmogaus odos sluoksnį. Jis turi ypatingų savybių apsaugoti epitelines ląsteles nuo pažeidimų ir įtampos bei atgaivinti plaukų folikulus

 • Magnis

  Tai apsaugo nuo kalcio kaupimosi ant galvos odos ir plaukų užsikimšimo, sumažina galvos odos uždegimą, kurį sukelia kalcis. Tai stimuliuoja kraujotaką. Tai pagerina baltymų sintezę ir normalų plaukų augimą.

 • Kofeinas

  Jis prasiskverbia į šaknis ir stimuliuoja plaukų augimą. Jis blokuoja vyriškojo hormono dihidrotestosterono (DHT) poveikį - sutrikdo plaukų folikulus ir sukelia vyrų nuplikimą. Padaro plaukus švelnius ir blizgančius.

Gamtoje visada buvo viskas, ko mums reikėjo

HairNovum paslaptis yra natūralių elementų, baltymų ir stimuliatorių sudėtis. Veikliosios medžiagos nusėda išilgai plauko, kad atstatytų folikulus, skatindamos naujus plaukus.

Nauka kryjąca się za HairNovum

To nie magia. Sekretem jest moc natury ujarzmiona przez naukę.
 • Procapil

  Pomaga odnawiać włosy zwiększając metabolizm oraz strukturę mieszków. Wzmacnia i odmładza mieszki włosowe, by zapobiegać łysieniu u mężczyzn. Kombinacja biotynylu-GHK, apigeniny oraz kwasu oleanolowego.

 • Keratyna

  Naturalna proteina wspierająca naturalną strukturę włosów oraz górną warstwę ludzkiej skóry. Ma specjalne właściwości, by chronić komórki nabłonkowe przed zniszczeniem i napięciem, tudzież rewitalizować mieszki włosowe.

 • Magnez

  Zapobiega gromadzeniu się wapnia na skórze głowy i zatykaniu mieszków włosowych, redukuje zapalenie skóry głowy wywołane wapniem. Stymuluje krążenie krwi. Poprawia syntezę protein i normalny wzrost włosów.

 • Kofeina

  Przenika do korzeni i stymuluje wzrost włosów. Blokuje efekty męskiego hormonu dihydrotestosteronu (DHT) – zakłócającego mieszki włosowe i powodującego łysienie u mężczyzn. Czyni włosy miękkimi i lśniącymi.

Wszystko, czego nam było potrzeba, było cały czas dostępne w naturze.

Sekretem HairNovum jest jego kompozycja naturalnych elementów, protein oraz stymulantów. Aktywne składniki osiadają wzdłuż łodygi włosa, by pielęgnować i naprawiać mieszki, pobudzając wzrost nowych włosów.

Lūkesčių nustatymas

Turėkite omenyje, kad per naktį nepraradote plaukų - tai buvo ilgas procesas. Taip yra ir su naujų plaukų auginimu. Nors HairNovum pradeda veikti nedelsiant, gali prireikti mažiausiai 2 mėnesių, kol pradėsite pastebėti naujus plaukus. Po to svarbu toliau naudoti HairNovum kiekvieną dieną, kad rezultatai būtų maksimalūs ir išlaikyti.

Čia trumpai pristatoma, ko galite tikėtis per pirmuosius du HairNovum naudojimo mėnesius.

 • Per pirmąsias naudojimo savaites gali laikinai padidėti plaukų slinkimas. Tai yra geras ženklas ir žymi naujo augimo ciklo pradžią.
 • gali laikinai padidėti plaukų slinkimas. Tai yra geras ženklas ir žymi naujo augimo ciklo pradžią. vietą naujiems, sveikiems plaukams. Paprastai nauji plaukai atsiranda po 1 mėnesio kasdienio naudojimo.
 • Ankstyvas naujų plaukų augimasdažnai įvyksta anksčiau nei 1 mėnuo. Ankstyvi plaukai kartais gali būti minkšti ir bespalviai, pavyzdžiui, persikų pūkai.
 • Nuolat naudojant jūsų nauji plaukai bus tokios pat spalvos kaip įprasti, sveikai atrodantys plaukai. Toliau naudokite HairNovum, kad padidintumėte ir išlaikytumėte rezultatus.

Tikri žmonės, tikri rezultatai

Prieš

Po

„Rezultatai, kuriais galite patikėti“

Aš praradau bet kokią viltį. Pastebėjau, kad kiekvieną dieną slenka vis daugiau plaukų. Mano plaukai slinko greičiau, nei galėjo natūraliai išaugti. Buvau palūžęs, kad mano plaukai slenka ir negaliu nieko padaryti. Ačiū HairNovum, pakeitė mano gyvenimą!

- Tomas S, 37 m

Prieš

Po

„Tai tiesiog neįtikėtina!“

Mano šeimoje nebuvo paveldimo plaukų slinkimo, tačiau plaukai pradėjo slinkti maždaug prieš metus. Išbandžiau įvairius stiliaus produktus ir pakeičiau šampūną, bet jis neveikė. Aš nežinojau, ką daryti, kol mano draugas rekomendavo HairNovum. Nuo tada, kai pradėjau jį naudoti, pastebėjau drastiškus pokyčius per pirmą mėnesį.

- Kamilius K., 41 m

Užsakykite

z

Užsakykite

z HairNovum!

Užsakykite z

HairNovum!

 • PAGERINKITE PAŽEISTUS PLAUKUS
 • SUMAŽINKITE PLAUKŲ SLINKIMĄ
 • SUSTIPRINKITE IR PASTORINKITE
 • PABUSKITE NAUJUS PLAUKUS AUGTI

Netline LLC
129281, Moscow, ul. Izumrudnaya, d. 13, k. 2, et. 1, pom. 1, kom. 2, of. 4

Политика конфиденциальности
Пользовательское соглашение